شهيد حسن زرشکی

شهيد زرشكی از پيشكسوتان  ورزش  تكواندوی ايران، شاگردان افتخار آفرينی از جمله سید حسن زاهدی و ... را به تكواندو ايران هديه نمود. روحش شاد.

 
           
       
                   
 

شهيد علی پاجانی

شهيد علی پاجانی تکواندوکار مطرح و عضو تيم ملی ايران در اوایل دهه 60 و از شاگردان  محمود مشهدی رجب كه هم در لباس تيم ملی و هم در دفاع مقدس و نبرد عليه دشمن متجاوز برای ايران اسلامی افتخار آفرين بود . او در سال 1362 به درجه رفيع شهادت نائل آمد. روحش شاد.

 
                   
           
               
 

استاد منصور فكوری

منصور فکوری از بنيانگذاران ورزش تكواندو ايران و از نخستین نفراتی بود كه كوشش بسياری در گسترش ورزش تكواندو در ايران به انجام رساند و تكواندوي ايران را مديون زحمات خود و هم نسلی های خود نمود. اين استاد بزرگ در سال 1379 پس از تحمل يك بيماری لاعلاج دار فانی را وداع نمود، روحش شاد.

 
               
                     
 

ياسر قنبری

قنبری عضو تيم تکواندو همای تهران، قهرمانی بود كه مبارزه گری را از سنين پايين و نونهالی آغاز كرد و تا قهرمانی بزرگسالان ايران پيش رفت. اوج هنر نمايی او كسب قهرمانی مسابقات ملی انتخابی المپيك سيدنی در سال 1378 بود كه حريفان صاحب نامی را از پيش رو برداشت. او عضو تيم اعزامی ايران به رقابت های بين المللی آيندهون هلند در سال 2000 بود كه متاسفانه به دلیل کارشکنی فدراسیون تکواندو موفق به شركت در اين تورنمنت نگرديد و پس از بازگشت در حادثه دلخراش تصادف در زادگاه خود واقع در شهریار فوت نمود. روحش شاد.

 
                   
 

كوروش خادم

خادم تکواندوکاربا اخلاق و صاحب نام كشور در وزن 62 كيلو، عناوين مهمی را در مسابقات باشگاه های كشور و آزاد ايران طی سال های 69 تا 73 كسب و از ملی پوشان افتخار آفرين ايران در مسابقات بين المللی فجر در سال 1373 بود. وی در اثر سانحه رانندگی در جاده های شمال ايران در بهار 1374 بدرود حيات گفت. روحش شاد.

 
                   
               
                   
   

محمد اكبری

محمد اكبری تكواندو كار با اخلاق و زحمتكش تهرانی كه در عرصه مسابقات استان تهران در رده جوانان عناوین قهرمانی را بدست آورد و به عنوان يك عضو موثر به همراه تيم دانشگاه آزاد پيشوا در سال 1377 به مقام نخست ليگ باشگاه های استان تهران دست يافت. اکبری در باشگاه امير تهران به عنوان مربی به تعليم نونهالان و نوجوانان می پرداخت. وی در سال 1379 به دليل بيماری سرطان دارفانی را وداع نمود. روحش شاد.