اعزام تیم منتخب کاراته استان تهران به رقابتهای ایتالیا و برگزاری مسابقات کشوری رشته‌های ووشو، جودو، تکواندو و کیک بوکسینگ از اهم برنامه‌های در دست اجرای اتحادیه تا پایان سال 87 می‌باشد. ضمن اینکه در مرداد ماه نیز مجمع عمومی اتحادیه جهت تعیین رییس و دبیر کل و همچنین نواب رییس برای چهار ساله دیگر برگزار خواهد شد.

مهندس حمیدرضا توکل قائم مقام اتحادیه متخصصان ورزشهای رزمی و عضو شورای مرکزی جمعیت سازمانهای غیر دولتی ورزش با بیان مطلب فوق افزود: طرح جداسازی کیک بوکسینگ از معاونت رینگی در دستور کار هیأت مدیره قرارداد و در صورت تصویب نهایی این طرح، کیک بوکسینگ از معاونت رینگی جدا شده و به صورت یک معاونت مستقل فعالیت خواهد کرد.

وی در خصوص نحوه انتصاب مدیران معاونت‌ها گفت:

مدارک انتصاب مدیران در اتحادیه، تعهد،‌ تخصص، سوابق موثق و کارنامه مدیریتی موفق در ورزشهای رزمی است. از آنجایی که متأسفانه در رأس برخی فدراسیون‌های رزمی شاهد حضور افراد کم تجربه، غیر متخصص و همچنین ورزشکارنما و متخصص نما هستیم، اتحادیه به عنوان یک ارگان مدنی و تخصصی افراد اصلح رزمی را در جایگاههای تعریف شده خود قرار می‌دهد.

وی با اشاره به قهرمانی تیم منتخب کیک بوکسینگ ایران در رقابتهای اسپانیا جام گلادیاتورها افزود: کسب این عنوان آنهم در عالیترین سطح کیک بوکس جهان و به رغم شیطنت‌هایی که از سوی آمریکایی‌ها صورت گرفت، یک حماسه ملی است که در نظر داریم از دلاوران تیم اعزامی به نحو شایسته و در خود شأن یک قهرمان واقعی ملی تقدیر به عمل آوریم.

منبع: هفته نامه نیرو، چهارشنبه، 12/4/1387