ششمین دوره مسابقات آزاد قهرمانی باشگاههای استان تهران، گرامیداشت شهدای تکواندوکار تهرانی در دفاع مقدس در تاریخ 19/4/1383 به میزبانی نمایندگی کانون تکواندوکاران در استان تهران با شرکت بی نظیر بیش  از  300  تکواندوکار از  باشگاه های تهران و شهرستان های تابعه در چهار رده سنی  خردسالان ،  نونهالان ،  نوجوانان و   جوانان بزرگسالان برگزار گردید و در پایان تیم ها و نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند:

خردسالان:

وزن اول: 1-نیما معظمی 2-سجاد نیرومند

وزن دوم: 1-علیرضا سلیمانی 2-امیر ابراهیمی

وزن سوم: 1-احمدرضا اسمی خانی 2-امیر رستم زاده

وزن چهارم: 1-روزبه صفاری 2-حسین احمدی

وزن پنجم: 1-علی جلیلوند 2-آرتا میرحسینی

وزن ششم: 1-سلیمان خبری 2-علی احتشام

وزن هفتم: 1-محمد محمدی 2-علی یاوری

وزن هشتم: 1-بهروز نوید بخش 2-امید غلامی

وزن نهم: 1-سجاد قراگزلو 2-آرمین نوشین

وزن دهم: 1-جعفر ابراهیمی 2-محمد علوی

نونهالان:

وزن اول: 1-جواد دروند 2-میرسینا موسوی

وزن دوم: 1-علیرضا اسمی خانی 2-مهدی کربلائی

وزن سوم: 1-حسین فتوت 2-سعید چالیا

وزن چهارم: 1-حسن عابدی 2-امیر حسین درویش

   

 
 

وزن سوم: 1-شهرام رحیم پور 2-سید جابر عزیزی

وزن چهارم: 1-رضا دری 2-صابر کشاورزی

وزن پنجم: 1-امیر مقصودی 2-محمدعلی تهرانی فرد

وزن ششم: 1-حمید حسین پور 2-داود میرزایی

وزن هفتم: 1-مجید کشاورزی 2-احمد قمی زاده

وزن هشتم: 1-امید احسانی 2-جواد فرشوند

در پایان این رقابت ها تیم های تکواندو امام علی (ع)، فجر شاهد و چهارده معصوم در بین 25 باشگاه شرکت کننده عناوین اول تا سوم تیمی را کسب و تیم خاور شهر کاپ اخلاق را دریافت نمودند.

همچنین به پیشنهاد کمیته فنی و تائید نهایی استاد سيد علی حق شناس، جاوید شاهوردی به عنوان بهترین سرپرست، مرتضی شکوهی به عنوان بهترین مربی، یاسر رادان بهترین داور و نیما معظمی بهترین بازیکن معرفی شده و جوایز خود را از ریاست محترم کانون تکواندوکاران ایران و مشاور فدراسیون ووشو دریافت نمودند.

 

وزن پنجم: 1-جواد ورمزیار 2-محمد خدایی

وزن ششم: 1-یاسر سلطان زاده 2-احمد سجادی

وزن هفتم: 1-حجت حسن زاده 2-امیر احمدیان

وزن هشتم: 1-علیرضا صدری 2-احسان رضایی

وزن نهم: 1-محمد رضا مرزبان 2-علی خدایی

وزن دهم: 1-احسان مجیدایی 2-سعید کردی

نوجوانان:

وزن اول: 1-حمید امینی 2-سعید حیدرلولا

وزن دوم: 1- مجید زینعلی 2-امید دمیرچی

وزن سوم: 1-محمد امیری 2-هادی محمدزاده

وزن چهارم: 1-سینا حصاری 2-علی حسنی

وزن پنجم: 1-منصور مجری 2-محمد کربلایی

وزن ششم: 1-مرتضی یوسفی 2-محمد کوثری

وزن هفتم: 1-شکیبا امیرک 2-مجتبی قره حسنلو

وزن هشتم: 1-علی بیات 2-مصطفی پیریاری

وزن نهم: 1-سید حمید غضنفری 2-جابر احمدی

وزن دهم: 1-غلامرضا توکل 2-شهاب متوسلانی

جوانان بزرگسالان:

وزن اول: 1-عرفان رنجبری راد 2-علی سجادی

وزن دوم: 1-محمد رضا رستم زاده 2-محمد غیاثی