وزن هفتم: 1-حسن میرزا محمدی 2-مجتبی قره حسنلو

وزن هشتم: 1-شکیبا امیرک 2-وحید رسولی

وزن نهم: 1-حمید غضنفری 2-امید امیدی

وزن دهم: 1-احمد اصلی 2-رضا عابدی

جوانان بزرگسالان:

وزن اول: 1-علی صابری 2-حمید صفری

وزن دوم: 1-محمد حسین غیاثی 2-فرید نصیری

وزن سوم: 1-دانیال ناصریان 2-علیرضا خاکسار

وزن چهارم: 1-پژمان بیشه ای 2-شاهین شاقلانی

وزن پنجم: 1-حمید حسین پور 2-رضا دری

وزن ششم: 1-مهدی کمار 2-نیما میرزایی

وزن هفتم: 1-بهمن شیراز منجمی 2-محمد قائمی

وزن هشتم: 1-فرشید فرهادی 2-رضا یاوری

در پایان این رقابتها که از نظر کمیت و کیفیت در تاریخ تکواندو ایران کم سابقه بود، تیم های تهران الف، خوزستان و خراسان به ترتیب با کسب 280،420 و 245 امتیاز عناوین تیمی اول تا سوم را کسب و تیم های منتخب اصفهان، کرمان و گیلان با 180،220 و 175 عناوین چهارم تا ششم را در بین 28 استان از آن خود کردند.

همچنین جوایز قهرمانان توسط استاد حق شناس ریاست محترم کانون و جناب حاج بهزاد کتیرایی ریاست محترم فدراسیون ووشو به قهرمانان اهدا گردید.

چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی کشور گرامیداشت شهید علیرضا توکل شعار در چهار رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و جوانان بزرگسالان طی روزهای 15 و 16 مردادماه 1383 تحت پوشش کمیته مسابقات و بازرسی کانون تکواندوکاران ایران در تهران برگزار گردید.

در پایان این رقابتها که با شرکت 640 تکواندوکار از 28 استان کشور برگزار شد تیم ها و نفرات برتر به شرح ذیل انتخاب و معرفی شدند:

خردسالان:

وزن اول: 1-سجاد نیرومند 2-مجتبی سامانی

وزن دوم: 1-مهدی عظیمی 2-امیر قلیانی

وزن سوم: 1-میلاد صفدری 2-علی جلیلوند

وزن چهارم: 1-احمدرضا اسمی خانی 2-امیر حسین رستم زاده

وزن پنجم: 1-وحید اسماعیلی 2-سعید احمدی

وزن ششم: 1-وحید طهرانچی اصل 2-روزبه صفاری

وزن هفتم: 1-محمد محمدی 2-امید امیری

وزن هشتم: 1-ایمان عسگری 2-سجاد محمدی

 

وزن نهم: 1-حمید شهابی 2-مجتبی نجاتی

وزن دهم: 1-علی زنگی آباد 2-رستم غزالی

نونهالان:

وزن اول: 1-هوتن آهوند 2-هوشنگ آهوند

وزن دوم: 1-جواد دروند 2-علیرضا اسمی خانی

وزن سوم: 1-مهدی کربلایی 2-سعید چالیا

وزن چهارم: 1-شایان قربانی 2- رضا سهیلی

وزن پنجم: 1-علی قدیانی 2-احمد احمدی

وزن ششم: 1-عرفان قربانی 2-محمد اردستانی

وزن هفتم: 1-یاسر سلطان زاده 2-حجت حسن زاده

وزن هشتم: 1-حمزه سالکی 2-سینا احدی

وزن نهم: 1-ابراهیم قدکساز 2-علی اکبری

وزن دهم: 1-احمد سلطانی 2-امیر پورآذری

نوجوانان:

وزن اول: 1-سعید جعفر اولاد 2-تقی سوری

وزن دوم: 1-اسماعیل خرم آبادی 2-هادی محمدزاده

وزن سوم: 1-محمد امیری 2-حامد خوش نژاد

وزن چهارم: 1-سینا سفیدکار 2-محسن یارعلی

وزن پنجم: 1-محمد کربلایی 2-سینا حصاری

وزن ششم: 1-میثم موسیوند 2-محمد اکبری